Кабельные сборки IPEX Джек — IPEX Джек RF с кабелем 100 мм 0,81 — RHT-605-1411
Product Specification
| RF Cable 1st Connector | |||
|---|---|---|---|
| RF Cable 2nd Connector | |||
| Продукция не найдена | Right Angle |
||
| Продукция не найдена | Right Angle |
||
| RF Cable Style | IPEXⅢ to IPEXⅢ |
||
| Cable Color | Черный |
||
| Продукция не найдена | 0.81 |
||
| Cable length | 100mm |
||
| Продукция не найдена | 0-6GHz |
||
| Продукция не найдена | 50 ohm |
||
| Temperature Range | -40°C to +85°C |
||
| RF Cable 1st Connector | RF Cable 2nd Connector | ||
| Продукция не найдена | Right Angle |
Продукция не найдена | Right Angle |
| RF Cable Style | IPEXⅢ to IPEXⅢ |
Cable Color | Черный |
| Продукция не найдена | 0.81 |
Cable length | 100mm |
| Продукция не найдена | 0-6GHz |
Продукция не найдена | 50 ohm |
| Temperature Range | -40°C to +85°C |
| RF Cable 1st Connector | |
|---|---|
| RF Cable 2nd Connector | |
| Продукция не найдена | Right Angle |
| Продукция не найдена | Right Angle |
| RF Cable Style | IPEXⅢ to IPEXⅢ |
| Cable Color | Черный |
| Продукция не найдена | 0.81 |
| Cable length | 100mm |
| Продукция не найдена | 0-6GHz |
| Продукция не найдена | 50 ohm |
| Temperature Range | -40°C to +85°C |
RF coaxial cable offer good resistance to electromagnetic interference, with excellent electrical and mechanical properties, good shielding, attenuation is low, low VSWR.
RF cable assemblies can be produced with many different connector types and custom lengths depending on your needs and applications.

Application Scenarios
Company Information
Renhao Weiye Technology (Wuhan) Co., Ltd.
We Acquired ISO 9001, Environment and Management Systems Certification to Ensure High Quality. Please Contact Us Free for More Details if Interested.








